select
 

TD4 Standard czy TD4 Advanced?

Wprowadzając do sprzedaży siłowniki TD4 Standard i TD4 Advanced, wykonaliśmy w LINAK krok w stronę bardziej zdywersyfikowanego portfolio siłowników TWINDRIVE przeznaczonych do regulacji położenia elementów współczesnych łóżek wypoczynkowych. Obie wersje siłownika TD4 wyglądają podobnie, ale wybór jednej z nich zależy od potrzeb.

Product News:  11 maja 2017
Oba siłowniki oferują elegancką i smukłą konstrukcję, niski poziom hałasu, regulację prędkości, oświetlenie pod łóżkiem, mechaniczne opuszczanie awaryjne oraz komunikację bezprzewodową Bluetooth®. Jednak między wersjami TD4 Standard i TD4 Advanced istnieją także różnice.

Nowe standardy
Obie wersje siłownika TD4 wyznaczają zupełnie nowy standard wszechstronności siłowników LINAK TWINDRIVE oferując wiele wbudowanych funkcji, zarówno tych dostępnych wcześniej, jak i nowych. W obu wariantach dostępne są te same wbudowane funkcje z tą różnicą, że w wersji TD4 Advanced istnieje możliwość wprowadzenia dodatkowych zastosowań.

Jedyna widoczna od razu różnica to taka, iż w wersji TD4 Standard występuje jeden port do podłączania przewodu zasilającego, natomiast w wersji TD4 Advanced dysponujemy jednym portem RJ45
i dwoma portami DC. Przekłada się to na zdolność do stworzenia bardziej zaawansowanego systemu z zastosowaniem siłownika dla łóżka. Wizualnie to jedyna różnica między tymi urządzeniami.

TD4 Standard vs. TD4 Advanced
Funkcje – podobieństwa
Jedną ze wspomnianych wcześniej funkcji dostępnych w obu wersjach siłownika TD4 jest funkcja utrzymania stałej prędkości niezależnie od obciążenia. Zapewnia ona wygodną regulację położenia elementów łóżka. Nazywamy ją kontrolą prędkości.

Z puntu widzenia ochrony środowiska należy nadmienić, że obie wersje siłownika TD4 są wykonane
z materiałów, które nie zawierają PCW oraz oferują technologię ZERO™, zapewniającą ograniczenie zużycia energii w trybie czuwania do mniej niż 0,1 W.

Funkcje – różnice

Jedną z podstawowych różnic między urządzeniami jest możliwość podłączania do siłownika TD4 Advanced innych produktów. Na przykład skrzynki kontrolnej CBH Advanced, która oferuje dodatkowe kanały na potrzeby podłączenia dodatkowych siłowników i akcesoriów. Przykładowo: dodanie pojedynczych siłowników do skrzynki CBH Advanced (podłączonej do siłownika TD4) umożliwia uzyskanie dodatkowej regulacji oparcia nóg i pleców.

Wersja TD4 Advanced różni się od wersji TD4 Standard także tym, że oferuje zapamiętywanie położenia oraz obsługę napędu równoległego.

TD4 Advanced

Która wersja siłownika TD4 jest najlepsza dla Ciebie? Wszystko zależy od oczekiwań.

Wszystkie istotne informacje na temat siłownika TD4 można znaleźć w przeglądzie produktów HOMELINE.W skrócie

TD4 Standard = nowy standardowy siłownik TWINDRIVE: większa liczba wbudowanych funkcji.

TD4 Advanced = nowy standardowy siłownik TWINDRIVE + dodatkowe kanały dostępne za pośrednictwem skrzynki CBH + napęd równoległy + pamięć położenia.


 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 12 maja 2017 11:25