select
 

Przedstawiamy model TD4 Standard – siłownik TWINDRIVE® nowej generacji.

Do sprzedaży trafił nowy produkt – Przedstawiamy model TD4 Standard. Jest to siłownik TWINDRIVE® nowej generacji. Dostępny w wersji TD4 Standard i TD4 Advanced.

Product News:  22 lutego 2017
Więcej informacji na temat modelu TD4 Standard

Idealne rozwiązanie w łóżkach wypoczynkowych
Model TD4 Standard to siłownik TWINDRIVE oferujący najwyższą jakość, z której słyną produkty LINAK. Opracowany został z myślą o łóżkach wypoczynkowych o umiarkowanym zapotrzebowaniu na moc. Parametry robocze urządzenia: 
  • Moment obrotowy dla oparcia nóg: 200 Nm
  • Moment obrotowy dla oparcia pleców: 280 Nm
Dzięki kompaktowej konstrukcji model TD4 Standard wyróżnia się na tle innych podobnych urządzeń. Niewielkie rozmiary zabudowy umożliwiają dyskretne wkomponowanie siłownika w konstrukcję ramy w taki sposób, że nie zajmuje on dużo miejsca pod łóżkiem. Duża ilość wolnej przestrzeni ułatwia przechowywanie przedmiotów. 

Podsumowując: model TD4 Standard to cichy siłownik będący doskonałym rozwiązaniem w przypadku umiarkowanego zapotrzebowania na moc. Urządzenie oferuje standardowo szereg przydatnych właściwości. Dopełnieniem funkcjonalności modelu TD4 Standard jest jego doskonały stosunek wartości do ceny.
 

Standardowo z technologią Bluetooth®
Standardowe wersje urządzeń oferują zwykle jedynie podstawowe funkcje. Inaczej jest w przypadku modelu TD4. W wersji Standard oddajemy do dyspozycji użytkownika szereg przydatnych funkcji – bez żadnej dopłaty! Przykładem może być technologia komunikacji bezprzewodowej Bluetooth®.

Najważniejsze właściwości modelu TWINDRIVE TD4 Standard:
  • Technologia komunikacji Bluetooth® pozwalająca na korzystanie z różnych pilotów bezprzewodowych
  • LINAK Bed Control czyli bezpłatna aplikacja, która umożliwia regulację położenia elementów łóżka za pomocą urządzenia przenośnego na platformie iOS lub Android
  • Oświetlenie pod łóżkiem, niezwykle przydatne w porze nocnej
  • Ten przyjazny dla środowiska produkt z technologią LINAK ZERO™ zapewnia bardzo niskie zużycie energii na poziomie zaledwie 0,1 W w trybie czuwania
  • Mechaniczne opuszczanie awaryjne umożliwiające błyskawiczne opuszczanie łóżka w nagłych przypadkach w razie przerwy w zasilaniu.
Najważniejsze właściwości siłownika TWINDRIVE TD4 Standard

Dowiedz się więcej o siłownikach TWINDRIVE TD4 Standard oraz TWINDRIVE TD4 Advanced.

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 22 lutego 2017 10:11