select
X-ray equipment

Sprzęt rentgenowski

Rozwiązania siłownikowe do sprzętu rentgenowskiego


Operacje medyczne wiążą się z wykorzystaniem coraz bardziej zaawansowanych narzędzi. Personel medyczny jest w stanie wykonywać coraz bardziej skomplikowane procedury, ale wymagają one wsparcia od strony sprzętu.
Dla radiologa zasadnicze znaczenie ma dostęp do wydajnego i trwałego sprzętu, który zapewnia najwyższy poziom efektywności oraz jakości terapii. Rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych to źródło wielu korzyści, w tym:

- dużej mocy na potrzeby precyzyjnego pchania/ciągnięcia
- dostępu do rozwiązań zatwierdzonych do użytku medycznego i zapewniających wygodne zarządzanie okablowaniem
- prostego dostępu do szerokiej oferty produktowej i kilkudziesięcioletniego doświadczenia

Współczesna aparatura rentgenowska musi zapewniać maksymalnie wysoki poziom dokładności ustalania pozycji. Kluczem do realizacji tego celu jest połączenie dostatecznie dużej mocy i zaawansowanych układów sterowania, zdolnych do wykonywania jednocześnie kilku poleceń regulacji. W LINAK staramy się odpowiadać na potrzeby użytkowników współczesnej aparatury rentgenowskiej, tworząc wydajne rozwiązania siłownikowe, które idealnie nadają się do realizacji postawionych przed nimi zadań.

Zyskaj większą moc i złożone schematy ruchu
Niezależnie od tego, czy aparat rentgenowski jest wyposażony w ramię C,
czy też obejmuje ruchomy stół z lampą rentgenowską zamocowaną do sufitu, podstawowe znaczenie dla prawidłowego wykonania badań ma precyzja ustalania położenia, a oprócz tego także elastyczność i szybkość. W ramach rozwiązania LINAK zyskujesz specjalistyczne kolumny podnoszące
i spersonalizowane oprogramowanie, które zapewnią Ci dokładnie to, czego potrzebujesz.

Wytrzymałe rozwiązania dopuszczone do użytku medycznego
Zanim system siłownikowy LINAK trafi na rynek, każda jego część jest poddawana wyjątkowo rygorystycznym testom. Wszystkie produkty spełniają wymogi odnośnych międzynarodowych norm medycznych, co stanowi gwarancję dłuższej żywotności oraz wyeliminowania wszelkich niezaplanowanych serwisów. Dodatkowym atutem z punktu widzenia utrzymania wysokiego poziomu higieny są: pomysłowe zarządzanie okablowaniem i konstrukcja ułatwiająca czyszczenie.  

Szeroka oferta produktowa i kilkudziesięcioletnie doświadczenie LINAK
Od ponad 30 lat w LINAK tworzymy rozwiązania na bazie elektrycznych siłowników liniowych do wielu zastosowań w obszarze opieki medycznej.
W naszej ofercie znaleźć można produkty stanowiące odpowiedź na niemal każdą potrzebę. Dzięki obecności w 35 krajach jesteśmy także gotowi do dzielenia się
z klientami wiedzą oraz znajomością lokalnego rynku.
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.
Wyzwanie
W jaki sposób można zadbać o pacjentów, dysponując ograniczonym zapleczem personelu medycznego.
Perfekcja w Ruchu
System z zastosowaniem siłownika stanowi ważną część twojego rozwiązania, dlatego firma LINAK w pełni...
Kontakt z firmą LINAK
Dogłębny dialog i ścisła współpraca to najkrótsza droga do uzyskania perfekcyjnego rozwiązania