select

Witaj na stronie poświęconej bezpieczeństwu w segmencie MEDLINE & CARELINE

Kliknij poniższą ikonę, aby uzyskać szerszy przegląd naszej bogatej gamy standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa!

Ogólne funkcje bezpieczeństwa   Ogólne funkcje bezpieczeństwa
Podnoszenie bezpieczeństwa jest często połączeniem kilku inicjatyw. Zapewnienie zgodności rozwiązań medycznych z obowiązującymi przepisami wymaga wyjątkowo szerokiego spojrzenia.
Czytaj więcej
LA40   Funkcje bezpieczeństwa siłowników
Na podstawie wieloletniego doświadczenia w opracowywaniu elektrycznych rozwiązań na bazie siłowników firma LINAK rozumie znaczenie łączenia jakości z bezpieczeństwem, funkcjonalnością i innowacyjnością konstrukcyjną.  
Czytaj więcej
CO71   Funkcje bezpieczeństwa skrzynek kontrolnych
W ofercie LINAK znaleźć można szereg inteligentnych skrzynek kontrolnych w standardzie OpenBus™. Oprócz możliwości koordynowania pracy wielu siłowników w celu uzyskania złożonych i precyzyjnych schematów ruchu oferują one szereg funkcji podnoszących bezpieczeństwo. 
Czytaj więcej
HD80   Funkcje bezpieczeństwa pilotów obsługowych
Opracowując piloty do sprzętu medycznego, firma LINAK bazuje na badaniach i studiach użyteczności, tak aby zapewnić im odpowiednią funkcjonalność, intuicyjne interfejsy oraz ergonomiczną konstrukcję.
Czytaj więcej 
Atesty   Atesty
Jakość i bezpieczeństwo są dla nas w LINAK sprawami najwyższej wagi. Producenci rozwiązań muszą być świadomi wymagań w zakresie testowania i certyfikacji gotowego sprzętu medycznego. 
Czytaj więcej

Bezpieczeństwo z myślą o podnoszeniu efektywności w sektorze opieki medycznej
Od projektu, przez produkcję, aż po szeroko zakrojone testy – bezpieczeństwo jest podstawowym parametrem konstrukcji każdego systemu siłowników LINAK®. Pomaga to promować bezpieczeństwo pacjentów i personelu opiekuńczego, wpływać na przepływy pracy i wydłużać okres sprawności urządzeń.

Dzięki rosnącej liczbie funkcji bezpieczeństwa sprzęt z regulacją położenia w oparciu o systemy siłowników LINAK® dla branży opieki medycznej zapewnia wzrost nie tylko poziomu bezpieczeństwa pacjentów i personelu opiekuńczego, ale także żywotności samego sprzętu. To wszystko przekłada się na wyższy poziom wydajności, dzięki której personel opiekuńczy ma więcej czasu na skupienie się na pacjentach.

Bezpieczeństwo jest w LINAK kwestią nienegocjowalną
Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa. Zanim trafi do sprzedaży, każdy produkt LINAK poddawany jest serii wymagających testów. Ma to na celu uzyskanie pewności, że sprosta wszystkim obowiązującym normom i standardom dla urządzeń w zakresie regulacji, a także że zapewni długi okres niczym niezakłóconej eksploatacji.

Aplikacje Segmentu MEDLINE & CARELINE
Zobacz przykłady zastosowań z segmentu MEDLINE & CARELINE.
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.
Kontakt z firmą LINAK
Dogłębny dialog i ścisła współpraca to najkrótsza droga do uzyskania perfekcyjnego rozwiązania