select
 

seria skrzynek kontrolnych linak

- Skrzynka Uniwersalna

Seria CO skrzynek kontrolnych LINAK oferuje wszechstronne możliwości. Poprawiliśmy możliwości utrzymania higieny, ułatwiliśmy zarządzanie kablami oraz wprowadziliśmy innowacyjny wspornik, który pozwala mocować skrzynki w różnych położeniach. Co najważniejsze: funkcje te wyznaczają nowy standard dla produktów LINAK.

Seria skrzynek kontrolnych LINAK – skrzynka uniwersalna

Na czym polega filozofia „jeden świat – jedna skrzynka”?

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu, rozległej wiedzy i znajomości zagadnień technicznych w LINAK wyznaczamy nowe standardy poprzez udostępnianie wielu nowych funkcji za pośrednictwem skrzynek kontrolnych. Dysponując międzynarodowymi atestami oraz oferując lokalne magazyny
i usługi, tworzymy warunki, w których przedstawiciel LINAK jest zawsze pod ręką. Standardem we wszystkich skrzynkach kontrolnych jest zasilacz impulsowy, co sprawia, że nadają się one do wykorzystania w wielu zastosowaniach w szpitalach i domach opieki. Ponadto technologia CO-Link™ umożliwia wprowadzenie dodatkowej skrzynki kontrolnej w celu uzyskania dwukrotnie większej liczby kanałów i obsługi większej liczby urządzeń za pomocą pojedynczego pilota.


Skrzynki kontrolne przystosowane do mycia maszynowego
Higiena to zagadnienie najwyższej wagi w zastosowaniach związanych z opieką medyczną. Z tego powodu skrzynki kontrolne LINAK zapewniają stopień szczelności IPX6 Washable DURA™, który oznacza, że urządzenia są wodoszczelne i przystosowane do mycia maszynowego w stopniu znacząco wyższym, niż przewidują aktualne normy. W tym kontekście jakość LINAK jest synonimem najwyższej trwałości skrzynek kontrolnych, które są objęte pięcioletnią gwarancją.

Łatwe dopasowanie w każdym rozwiązaniu
Niewielka waga i kompaktowa konstrukcja zwiększają liczbę możliwych zastosowań, a innowacyjne zarządzanie kablami oferuje szerokie możliwości montażu. Pomysłowy wspornik pozwala na zamocowanie skrzynek kontrolnych
w różnych położeniach, a wszystkie skrzynki kontrolne mogą korzystać z zasilania awaryjnego na bazie akumulatora, jeżeli wymagają tego warunki eksploatacji.

Montaż siłownika

Co to jest Skrzynka Kontrolna
Skrzynka Kontrolna jest sercem i mózgiem systemu siłownika...
Aplikacje Segmentu MEDLINE & CARELINE
Zobacz przykłady zastosowań z segmentu MEDLINE & CARELINE.
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.
Wyzwanie
W jaki sposób można zadbać o pacjentów, dysponując ograniczonym zapleczem personelu medycznego.
Kontakt z firmą LINAK
Dogłębny dialog i ścisła współpraca to najkrótsza droga do uzyskania perfekcyjnego rozwiązania