select
 
MEDLINE & CARELINE systems

CO-Link™

Więcej kanałów obsługi, mocy i opcji dzięki rozwiązaniu CO-Link™

Dwie skrzynki kontrolne i jeden pilot
Są zastosowania, w których cztery kanały dostępne w Twoim systemie siłowników będą niewystarczające. Zaawansowane rozwiązania w sektorze opieki medycznej, np. łóżka specjalistyczne, krzesła bariatryczne, stoły i fotele zabiegowe, mogą wymagać dostępu do dodatkowych kanałów na potrzeby wprowadzenia dodatkowych siłowników lub funkcji. W przypadku skrzynek kontrolnych LINAK CO41, CO61 lub CO71 istnieje możliwość sięgnięcia po rozwiązanie CO-Link, które zapewnia: 

 - dostęp do ośmiu kanałów i dwukrotnie większą moc
 - prostą konfigurację z wykorzystaniem kabli i dostosowanego oprogramowania
 - usprawnioną logistykę dzięki wykorzystaniu posiadanych produktów

CO-Link to nie produkt. Jest to rozwiązanie opracowane przez LINAK z myślą
o zaspokojeniu potrzeb klientów prowadzących produkcję specjalistycznych rozwiązań dla sektora opieki medycznej, które wymagają większej liczby kanałów niż tradycyjne cztery.

Do ośmiu kanałów z myślą o specjalistycznych rozwiązaniach
Rozwiązanie LINAK CO-Link umożliwia wprowadzenie zaawansowanego napędu w wysoce specjalistycznych rozwiązaniach dla sektora opieki medycznej. Koncepcja polega na wprowadzeniu dodatkowej skrzynki kontrolnej, co powoduje podwojenie liczby dostępnych kanałów oraz uzyskanie dodatkowych 200W mocy. Obsługa odbywa się za pomocą pojedynczego panelu obsługowego.

Zamów przewód i pobierz oprogramowanie
Rozwiązanie CO-Link eliminuje konieczność tworzenia nowego, kosztownego systemu. Wystarczy podłączyć dwie skrzynki kontrolne CO61, CO41 lub CO71 za pomocą przewodu za pośrednictwem standardowego adaptera MJB. Oprogramowanie obsługowe zostało dostosowane do potrzeb związanych
z eksploatacją tego unikalnego rozwiązania i jest dostępne do uruchomienia po uzgodnieniu.

Budowa i konfiguracja w oparciu o istniejące elementy
Naturalnie łóżka specjalistyczne i inne zaawansowane rozwiązania dla sektora opieki medycznej nie sprzedają się w tak dużej liczbie egzemplarzy jak na przykład łóżka szpitalne czy zwykłe podnośniki pacjenta. Właśnie z tego powodu rozwiązanie CO-Link bazuje na tych produktach LINAK, które producent posiada na stanie. Są to te same siłowniki, skrzynki kontrolne, panele obsługowe itp. Przekłada się to na ułatwienie logistyki i większą elastyczność w reagowaniu na potrzeby klienta.

PRODUKTY SEGMENTU CO-Link™

Aplikacje Segmentu MEDLINE & CARELINE
Zobacz przykłady zastosowań z segmentu MEDLINE & CARELINE.
Wyzwanie
W jaki sposób można zadbać o pacjentów, dysponując ograniczonym zapleczem personelu medycznego.
Kontakt z firmą LINAK
Dogłębny dialog i ścisła współpraca to najkrótsza droga do uzyskania perfekcyjnego rozwiązania