select
 
Segment HOMELINE 

 segment HOMELINE®

Działalność segmentu LINAK HOMELINE skupia się na tworzeniu kompletnych modułowych rozwiązań siłownikowych z myślą o poprawie komfortu i ergonomii mebli wypoczynkowych.

Od ponad 30 lat w LINAK dostarczamy bezkonkurencyjne rozwiązania na bazie elektrycznych siłowników liniowych dla najróżniejszych klientów. Zdobyte
w toku wielu lat działalności doświadczenie i wiedzę wykorzystujemy
do podnoszenia komfortu mebli domowych – przede wszystkim łóżek wypoczynkowych.

W LINAK całą uwagę koncentrujemy na przekuwaniu pomysłów w eleganckie rozwiązania, które będą źródłem większej wartości dla użytkownika końcowego. Efektem naszych wysiłków są wydajne i niezawodne, a jednocześnie ciche
i kompaktowe systemy siłownikowe, które oferują pełną swobodę dopasowania do konstrukcji mebli. Naszym priorytetem jest udoskonalanie produktów tak, aby dostarczać klientom przewagę konkurencyjną. Na przykład technologia LINAK Bluetooth® nie jest tylko jedną z opcji bezprzewodowej obsługi. Umożliwia ona zaproponowanie klientom bardziej spersonalizowanej regulacji.

Poszukując inspiracji, realizujemy także różnego rodzaju inicjatywy, w tym “Design Meets Movement” w której uczestniczą jedni z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych projektantów mebli na świecie.

Podejście to przyniosło segmentowi HOMELINE reputację zaufanego dostawcy wysokiej jakości rozwiązań dla producentów łóżek ze wszystkich największych rynków.

Produkty segmentu HOMELINE to rozwiązania w pełni systemowe – siłowniki, skrzynki kontrolne, piloty obsługowe oraz szereg rozwiązań dodatkowych, takich jak aplikacja do obsługi za pomocą smartfona, oświetlenie pod łóżkiem czy gniazda USB. Oferta LINAK to wszystkie niezbędne elementy w jednym miejscu.

Więcej na temat grupy LINAK znajdziesz na stronie www.linak.pl/about.
Współpraca z firmą LINAK
Naszym celem nie jest rola jednego z wielu dostawców...
Aplikacje Segmentu HOMELINE
Zobacz przykłady zastosowań z segmentu HOMELINE.
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.
Odpoczywaj Spokojnie
Jakość i niezawodność to priorytety w segmencie LINAK HOMELINE®. Możesz odpoczywać spokojnie...
Waga Projektu
Projekt to najważniejszy element w przypadku łóżek wypoczynkowych. W segmencie LINAK HOMELINE®...