select
 
Kick & Click

Kick & Click

O POŁOWĘ KRÓTSZY CZAS MONTAŻU BIURKA

W tradycyjnych rozwiązaniach montaż dwóch kolumn do blatu typowego biurka z regulacją wysokości wymaga zastosowania 12 wkrętów.

Tymczasem w przypadku rozwiązania LINAK Kick & Click™ jedyne śruby to te, które są wykorzystywane do mocowania blatu. Reszta łączona jest na zatrzask!
  Kick & Click

Montaż z wykorzystaniem rozwiązania Kick & Click™ jest niezwykle prosty i intuicyjny. Na elementach produktu znajdują się piktogramy ze wskazówkami, jak łączyć ze sobą poszczególne części. Prawidłowemu połączeniu elementów towarzyszy charakterystyczny trzask.Zyskaj większą wydajność i oszczędzaj czas
Uproszczenie montażu nowego biurka z regulacją wysokości to jedno. Drugie to oszczędność czasu w przypadku montażu większej liczby stołów biurowych.

U jednego z klientów LINAK czas realizacji zlecenia zmniejszył się o połowę:
według moich szacunków montaż każdego biurka jest o 10–12 minut krótszy – deklaruje V. Brokop z firmy Franz Giesselmann GmbH z siedzibą w Niemczech.

“Wydaje się to niewiele, ale w przypadku zamówień na 150 biurek oznacza to oszczędność około 25 godzin. To bardzo dużo”!

Poznaj referencje klienta: „Z Nowym Innowacyjnym Systemem Kick & Click Klient Skraca Czas Montażu Stołu” .
Trzy wersje, kilka kolumn, mnóstwo możliwości
Możliwa jest realizacja praktycznie każdego projektu biurka w konstrukcji T lub C. System Kick & Click dostępny jest w trzech wersjach, z których każda oferuje inne korzyści.
Wersje Produktu Kick & Click

Kick & Click Base – do biurek o dowolnej szerokości z niestandardowymi prowadnicami. Wersja preferowana w przypadku biurek z blatami jako elementami zapewniającymi stabilność.

Kick & Click Fixed – do biurek o szerokości 120 cm. Wersja szczególnie przydatna w przypadku stanowisk wykorzystywanych przez wielu użytkowników.

Kick & Click Adjustable – teleskopowa konstrukcja do biurek o szerokości od 140 cm do 200 cm. Doskonałe rozwiązanie w przypadku zróżnicowanych konstrukcji.

W LINAK dbamy o łatwość łączenia ze sobą poszczególnych elementów. Dotyczy to także zestawu Kick & Click do montażu 3. kolumny dla dużych biurek.

Coraz większa liczba kolumn w ofercie DESKLIFT (DL) przekłada się na wzrost liczby dostępnych możliwości, co stanowi gwarancję pełnej swobody projektowania.


Kick & Click - Kolumny Podnoszące

Przemyślane rozwiązanie to rozwiązanie ekologiczne
System jest wyjątkowo lekki i łatwy w spakowaniu, co powoduje zmniejszenie kosztów transportu, a materiały, z których został wykonany, nadają się do recyklingu.

Oprócz tego kolumny LINAK nie zawierają PVC a skrzynka kontrolna oferuje wbudowaną technologię technologię ZERO™ (zerowe zużycie energii w trybie czuwania).

Zadbaliśmy o to, aby kable nie rzucały się w oczy.

Po zakończeniu montażu przewody są ukrywane w kanałach biegnących wewnątrz ramy – odbywa się to bez użycia narzędzi i opasek.

Przemyślane, szybkie i proste
w montażu, a także ekologiczne
i oszczędne rozwiązanie.
  Kick & Click - Zarządzanie Kablami

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym oddziałem lub dystrybutorem LINAK.

Co to jest Kolumna Podnosząca
Kolumna podnosząca to elektryczny siłownik liniowy wbudowany w…
Aplikacje Segmentu DESKLINE
Zobacz przykłady zastosowań z segmentu DESKLINE.
Ruch to Korzyści
Ruch jest częścią naszego życia. Nie powinno go zabraknąć także po przekroczeniu progu biura.
Swoboda Projektowania
Jeśli projekt jest dla ciebie ważny, DESKLINE będzie twoim idealnym partnerem.
Kontakt z firmą LINAK
Dogłębny dialog i ścisła współpraca to najkrótsza droga do uzyskania perfekcyjnego rozwiązania
Stabilność Biurka
Stabilność ma kluczowe znaczenie w procesie projektowania stołów biurowych z regulowaną wysokością.