select
 
Segment DESKLINE

segment DESKLINE®

Działalność segmentu LINAK DESKLINE skupia się na tworzeniu niezawodnych rozwiązań siłownikowych dla biurek, stanowisk roboczych, mebli kuchennych itp. Wszystkie elementy takiego rozwiązania można z łatwością dopasować do każdego projektu zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym,
a technologia LINAK Plug and Play™ stanowi gwarancję prostego montażu.

Już od lat dziewięćdziesiątych firma LINAK proponuje nowe spojrzenie na środowisko pracy, pomagając wprowadzać elektryczną regulację wysokości
w biurkach i stanowiskach roboczych na całym świecie – często w ścisłej współpracy z producentami lub zewnętrznymi projektantami wnętrz.

Realizujemy także różnego rodzaju inicjatywy, w tym “Design Meets Movement
w której uczestniczą jedni z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych projektantów mebli na świecie.

W DESKLINE współpraca oznacza bliską relację z klientami, którym pomagamy tworzyć nowe innowacyjne i ergonomiczne rozwiązania dla biurek, blatów roboczych czy mebli kuchennych. Wysokiej klasy siłowniki i kolumny podnoszące z bogatej oferty LINAK wykorzystują często pionierskie technologie, w tym PIEZO™ oraz ZERO™, a także – coraz częściej – materiały niezawierające PCW. Celem naszej działalności jest zwiększanie nie tylko komfortu użytkowania wyrobów klienta, ale również zapotrzebowania na nie.

Dzięki tej filozofii segment LINAK DESKLINE utrzymuje pozycję lidera rynku wysokiej klasy rozwiązań napędowych. Dziś cieszymy się powszechną opinią zaufanego partnera i doradcy posiadającego szeroką wiedzę na temat zastosowań, przepisów oraz – ogólnie – sytuacji rynkowej.

Segment LINAK DESKLINE to niezależna, strategiczna jednostka biznesowa, posiadająca jednostki zależne i korzystająca z usług innych jednostek na całym świecie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań siłownikowych segmentu DESKLINE, zapoznaj się z treścią strony Zastosowania.

Więcej na temat grupy LINAK znajdziesz na stronie www.linak.pl/about.
Współpraca z firmą LINAK
Naszym celem nie jest rola jednego z wielu dostawców...
Aplikacje Segmentu DESKLINE
Zobacz przykłady zastosowań z segmentu DESKLINE.
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.
Ruch to Korzyści
Ruch jest częścią naszego życia. Nie powinno go zabraknąć także po przekroczeniu progu biura.
Swoboda Projektowania
Jeśli projekt jest dla ciebie ważny, DESKLINE będzie twoim idealnym partnerem.