select

gdzie znajdują zastosowanie siłowniki?

Siłowniki LINAK znajdują zastosowanie w rozwiązaniach tworzonych na potrzeby zarówno pracy, jak i życia prywatnego. Są wykorzystywane w czterech obszarach zastosowań.

MEDLINE® & CARELINE® to segment dostarczający rozwiązania  siłownikowe na potrzeby branży producentów sprzętu medycznego, segment DESKLINE® dostarcza kolumny podnoszące na potrzeby producentów mebli, siłowniki HOMELINE® znajdują zastosowanie w łóżkach wypoczynkowych, a siłowniki TECHLINE® są wykorzystywane w zastosowaniach przemysłowych. W swojej działalności segment MEDLINE & CARELINE skupia się na podnoszeniu wygody zarówno pacjentów, jak i opiekunów poprzez dostarczanie rozwiązań dla producentów sprzętu medycznego. Jako bezpieczny, niezawodny i nowoczesny napęd dla mechanizmów podnoszenia siłownik to element poprawiający funkcjonalność sprzętu. Zapewnia także zmniejszenie obciążenia opiekunów oraz personelu medycznego pracą związaną
z koniecznością przemieszczania pacjentów. Siłowniki LINAK znajdują zastosowanie głównie w łóżkach szpitalnych, podnośnikach osobowych, fotelach dentystycznychpodnośnikach kąpielowych oraz wózków inwalidzkich.

Segment DESKLINE dostarcza systemy siłownikowe na potrzeby regulacji wysokości mebli pod kątem potrzeb użytkowników. Zdolność do regulacji wysokości np. stołu biurowego to gwarancja większej ergonomii i wygody pracy. W segmencie DESKLINE powstają także siłowniki dla blatów stanowisk roboczychkuchennych i innych.

Siłowniki segmentu HOMELINE są tworzone z myślą o zapewnieniu użytkownikom wygody związanej z możliwością elektrycznej regulacji położenia elementów łóżek w domach prywatnych. Zdolność do płynnej i cichej regulacji przekłada się na większą funkcjonalność łóżka, co jest źródłem jego lepszej konkurencyjności. Dzięki ścisłej współpracy z klientami w segmencie HOMELINE nowe pomysły są przekuwane na rozwiązania, które podnoszą walory użytkowe, jakość oraz konkurencyjność łóżka.

Rozwiązania siłownikowe segmentu TECHLINE to niezawodne i precyzyjne urządzenia zapewniające ruch w ciężkich warunkach pracy w zastosowaniach przemysłowych, np. w sprzęcie rolniczym. Są one zdolne do pracy w niezwykle trudnych warunkach, np. pogodowych, bez uszczerbku dla niezawodności. Siłowniki TECHLINE znajdują zastosowanie głównie w maszynach, w tym maszynach budowlanych, rozwiązań wentylacyjnych i rolniczychoraz jednostkach pływających, a także jako źródło większej wydajności w systemach nadążnych. Segment TECHLINE współpracuje ściśle z klientami, czego owocem są zindywidualizowane rozwiązania stanowiące odpowiedź na najróżniejsze potrzeby i oczekiwania. Dzięki takiemu podejściu siłowniki TECHLINE podnoszą walory użytkowe oraz konkurencyjność produktów klientów.

Wirtualna podróż po świecie LINAK
Zapraszamy do odbycia wirtualnej podróży po świecie LINAK.
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.