select
 
Sustainability & Responsibility 

odpowiedzialność korporacyjna

LINAK – POPRAWIAMY JAKOŚĆ TWOJEGO ŻYCIA 
Pomysł na siłownik pojawił się, gdy Bent Jensen obecny prezes i własciciel firmy LINAK pracował nad sposobem usprawnienia wózka inwalidzkiego swojego niepełnosprawnego kolegi ze studiów. Zatem idea dostarczania innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia i pracy ludzi towarzyszyła nam już od początku działalności firmy. Powyższe motto było dla nas zawsze czymś więcej niż tylko zwykłym sloganem marketingowym odnoszącym się do możliwości, jakie daje siłownik liniowy. Jest ono zobowiązaniem do troski o dobro ludzi i jakość ich życia – zobowiązaniem, które znajduje odzwierciedlenie
w każdym aspekcie polityki firmy.
 
Odpowiedzialność Korporacyjna
Swoją działalność zbudowaliśmy w oparciu o człowieka. Bardzo ważny jest dla nas pracownik, jego entuzjazm i chęć poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.
Zależy nam także na zadowoleniu klienta. Wreszcie, ogromne znaczenie
mają dla nas ci wszyscy ludzie, którzy mogą cieszyć się wolnością i poprawą
warunków pracy dzięki użytkowaniu produkowanych i projektowanych przez nas
innowacyjnych rozwiązań.
 
To właśnie ze względu na szacunek dla innych, tak duży nacisk kładziemy na jakość i bezpieczeństwo każdego wyrobu. Jesteśmy świadomi spoczywającej na nas odpowiedzialności społecznej wobec pracowników naszej organizacji i członków społeczeństwa, w którym funkcjonujemy. Firma LINAK zachęca swoich pracowników do tego, by troszczyli się o dobro innych oraz szukali równowagi między pracą i życiem prywatnym.

Firma LINAK jest także orędownikiem środowiska pracy, w którym przestrzegane są nie tylko zasady bezpieczeństwa i higieny, ale także reguły współżycia i wzajemnej tolerancji. 
 
Szanujemy życie
Poszanowanie dla życia to, naturalnie, także troska o środowisko naturalne.
Zarówno w wymiarze lokalnym, jak i globalnym. Naszym obowiązkiem jest dbać
o naszą planetę, jeżeli chcemy, aby trwało na niej życie, nawet jeżeli może to częściowo godzić w interes ekonomiczny przedsiębiorstw.
 
Wierzymy w możliwość osiągnięcia sukcesu w biznesie na drodze odpowiedzialnego, zrównoważonego rozwoju. W LINAK przykładamy ogromną wagę do zmniejszania zużycia energii, zarówno w naszych zakładach, jak i produktach. Skupiamy się na tym, by tworzone przez nas rozwiązania nie były wcale lub były tylko w minimalnym stopniu szkodliwe dla środowiska naturalnego. Jesteśmy także dumni ze współpracy z klientami z branży elektrowni słonecznych i wiatrowych. 

Wierzymy, że działając odpowiedzialnie i będąc przykładem globalnego przedsiębiorstwa, które odniosło sukces, jesteśmy w stanie poprawiać jakość życia przyszłych pokoleń.

Dowiedz się więcej o polityce firmy, dotyczącej Ochrony Środowiska. 

Współpraca z firmą LINAK
Naszym celem nie jest rola jednego z wielu dostawców...
Nasze Wartości
Dostarczamy innowacyjne systemy siłowników, które poprawiają jakość życia ludzi.
Wirtualna podróż po świecie LINAK
Zapraszamy do odbycia wirtualnej podróży po świecie LINAK.
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.
Kontakt z firmą LINAK
Dogłębny dialog i ścisła współpraca to najkrótsza droga do uzyskania perfekcyjnego rozwiązania